O nás - Pizzeria di Stefano Copparoni | www.parkovacidom.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

OBJEDNÁVKY/ROZVOZ:
045 524 91 91, 0917 849 054
Pondelok - Piatok
10:00 - 18:00


Tajomstvo chutnej pizze spočíva predovšetkým v recepte na cesto, kvalitných surovinách, pizza peci a rovnako v majstrovskom umení pizza majstrov. Vyvinuli sme všetko úsilie na to, aby sme dokázali na Slovensku vytvoriť pizzeriu, v ktorej Vám ponúkame pravú taliansku pizzu.


Podarilo sa nám to predovšetkým vďaka pomoci Stefana Copparoniho, ktorý je svetovo uznávaný šéfkuchár a pizza majster. Poskytol našej pizzerii nielen niekoľko generačný recept na cesto, ktorý tvorí základ dobrej pizze, ale aj svoje celoživotné skúsenosti a know how v oblasti gastronómie a riadenia reštaurácie.

Naši kuchári sa zúčastnili dvojtýždňového školenia v talianskej Ancone pod dohľadom Stefana, aby boli schopní pochopiť a osvojiť si nielen samotnú výrobu, ale aj celú organizáciu práce a životnú filozofiu výroby pizze v Taliansku. Kuchyňa je vybavená špičkovou technológiou značky Moretti Forni a pec na pizzu tejto značky je v súčasnosti najmodernejšia na talianskom trhu. Počas leta pečieme pizzu v peci na drevo rovnakej značky (Moretti Forni) a to priamo na letnej terase. Aby sme dokázali vytvoriť nenapodobiteľnú chuť pravej talianskej pizze, všetky hlavné suroviny a prísady sú dovážané priamo z Talianska, vďaka ktorým má naša pizza nenapodobiteľnú chuť.

 
Copyright 2018. Parkovací dom Zvolen
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky