O nás - Pizzeria di Stefano Copparoni | www.parkovacidom.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

LETNÁ TERASA OTVORENÁ
Pondelok-piatok 10:00 - 22:00,
sobota-nedeľa 15:00 - 22:00

OBEDOVÉ MENU sa podáva
v čase 10:00 - 14:30 alebo do vypredania
Tešíme sa na vás :)


Tajomstvo chutnej pizze spočíva predovšetkým v recepte na cesto, kvalitných surovinách, pizza peci a rovnako v majstrovskom umení pizza majstrov. Vyvinuli sme všetko úsilie na to, aby sme dokázali na Slovensku vytvoriť pizzeriu, v ktorej Vám ponúkame pravú taliansku pizzu.


Podarilo sa nám to predovšetkým vďaka pomoci Stefana Copparoniho, ktorý je svetovo uznávaný šéfkuchár a pizza majster. Poskytol našej pizzerii nielen niekoľko generačný recept na cesto, ktorý tvorí základ dobrej pizze, ale aj svoje celoživotné skúsenosti a know how v oblasti gastronómie a riadenia reštaurácie.

Naši kuchári sa zúčastnili dvojtýždňového školenia v talianskej Ancone pod dohľadom Stefana, aby boli schopní pochopiť a osvojiť si nielen samotnú výrobu, ale aj celú organizáciu práce a životnú filozofiu výroby pizze v Taliansku. Kuchyňa je vybavená špičkovou technológiou značky Moretti Forni a pec na pizzu tejto značky je v súčasnosti najmodernejšia na talianskom trhu. Počas leta pečieme pizzu v peci na drevo rovnakej značky (Moretti Forni) a to priamo na letnej terase. Aby sme dokázali vytvoriť nenapodobiteľnú chuť pravej talianskej pizze, všetky hlavné suroviny a prísady sú dovážané priamo z Talianska, vďaka ktorým má naša pizza nenapodobiteľnú chuť.

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Vážený obchodný partner, vážený zákazník,
od  25. mája 2018 v Európskej únii vstúpilo do účinnosti Všeobecné  nariadenie o ochrane osobných údajov fyzických osôb (tzv. GDPR). V tejto  súvislosti by sme Vás radi informovali, akým spôsobom spracúvame Vaše  osobné údaje. Zároveň by sme Vás radi uistili, že Vaše osobné údaje  uchovávame v bezpečí a spracovávame ich podľa platných zákonov a po  novom tiež podľa GDPR. ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV nájdete tu.
 
OTVÁRACIE HODINY:
PONDELOK: 10:00 - 22:00
UTOROK: 10:00 - 22:00
STREDA: 10:00 - 22:00
ŠTVRTOK: 10:00 - 22:00
PIATOK: 10:00 - 22:00
SOBOTA: 15:00 - 22:00
NEDEĽA: 15:00 - 22:00
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky