O nás - By the way | www.parkovacidom.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Vážení zákazníci,
V Pizzerii a Bowlingu aktuálne prebiehajú rekonštrukčné práce.
Otvárame v piatok 20.03.2020.
Tešíme sa na Vás.


OBJEDNÁVKY DRÁH:  

045 / 524 91 99


Pozrite si video o našom podniku

Vážení zákazníci,

Bowling By The Way Vám ponúka možnosť stráviť príjemné chvíle v spoločnosti svojich najbližších alebo priateľov. Priestor bowlingu kopíruje klasické bary na predmestí New Yorku. Ocitnete sa tak na malú chvíľu za veľkou mlákou a len kúsok od domova. Môžete si zahrať bowling na niektorej zo štyroch bowlingových dráh, zatancovať si každý piatok a sobotu, stráviť večer sledovaním športových prenosov, prípadne len tak posedieť pri miešanom drinku.

Bowling By The Way je vhodný pre všetky vekové kategórie, dokonca aj pre tých najmenších. Na dvoch bowlingových dráhach je možné nastaviť zábrany "bumpre" pre Vaše deti tak, aby bola hra pre ne jednoduchšia. Narodeninové oslavy s balónovou výzdobou, detským šampanským  a bowlingom je práve tá párty, ktorá sa bude Vaším deťom páčiť. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že celý priestor Bowlingu By The Way je NEFAJČIARSKY.

V Bowlingu By The Way si môžete pochutnať na niektorej zo špecialít kuchyne talianskej reštaurácie Pizzeria & Ristorante Stefano Copparoni. Špeciálne odporúčame ochutnať  pizzu, originálny recept pána Stefana Copparoniho z oblasti Falconara, Ancona.  Na svoje si prídu aj milovníci talianskej kávy. Priamo z Talianska, z regiónu Marche, dovážame kvalitnú taliansku arabicu Antinori Caffé od spoločnosti Effe Caffé.

Nakoľko Bowling By The Way disponuje kapacitou približne 100 osôb, bowlingovými dráhami, tanečným parketom, zvukotechnikou, DJ pultom a projekčnou technikou, je taktiež vhodným miestom pre usporiadanie firemného večierka prípadne rodinnej oslavy. Catering v podobe kompletného menu, teplých alebo studených bufetov pripravujeme v spolupráci s reštauráciou Pizzeria & Ristorante Stefano Copparoni. Okrem bowlingu Vám dokážeme zabezpečiť VIRTUÁLNU STRELNICU a X-BOX a v letných mesiacoch dokonca prenosné PAINTBALLOVÉ IHRISKO.  V prípade záujmu zabezpečíme aj ubytovanie v neďalekých ubytovacích zariadeniach aj s dovozom a odvozom hostí. Viac informácií nájdete v sekcii FIREMNÉ AKCIE.


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
Vážený obchodný partner, vážený zákazník,
od  25. mája 2018 v Európskej únii vstúpilo do účinnosti Všeobecné  nariadenie o ochrane osobných údajov fyzických osôb (tzv. GDPR). V tejto  súvislosti by sme Vás radi informovali, akým spôsobom spracúvame Vaše  osobné údaje. Zároveň by sme Vás radi uistili, že Vaše osobné údaje  uchovávame v bezpečí a spracovávame ich podľa platných zákonov a po  novom tiež podľa GDPR. ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV nájdete tu.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky