Pomáhame druhým - By the way | www.parkovacidom.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Pomáhame druhým

Ďalšia krásna akcia úspešne za nami. Benefičný koncert kapely FOUR FOR YOU pod vedením Juraja Družbackého dopadol na "výbornú". Ďakujeme všetkým zúčastneným za štedré príspevky pre rodinku, ktorej naša pomoc v súčasnosti veľmi pomôže. Charitatívne večery v Parkovacom dome sa stali tradíciou. Veríme, že takýmto spôsobom pomôžeme ešte mnohým zvolenským rodinkám, ktoré sa ocitli v núdzi. Pozrite si krátky záznam zo spoločne stráveného dňa Bajtekovcov v Parkovacom dome:
Ak Vás tento príbeh zaujal, môžete pomôcť aj VY, stačí poslať dobrovoľný príspevok priamo na účet pani Mirky, maminky troch detí, ktoré sama vychováva. Ďakujeme za keždé EURO:

SK09 0900 0000 0051 2491 5301

Ako to vyzeralo počas večera?

"Vo Zvolene sa pomáhalo" takto výstižne nazvala TV Hronka príspevok o prvom charitatívnom večeri v Parkovacom dome. Cieľom večera bolo pomôcť zvolenskej rodinke, ktorá sa ocitla vo veľmi vážnej sociálnej a finančnej situácii. Myšlienku pomôcť v núdzi podporili svojou účasťou viacerí zvolenskí podnikatelia, poslanci ako aj viceprimátor mesta Zvolen. Naše ďakujem patrí takisto skupine Four for you pod vedením Juraja Družbackého, ktorá bez nároku na honorár spríjemňovala večer svojím hudobným programom. Všetkým dobrým ľudom, ktorí pomohli a prispeli k výbornej atmosfére celého večera, ešte raz v mene celej rodinky ďakujeme.

Na ďalšiu skvelú akciu na pomoc ľudom, ktorí sa ocitli v núdzi sa môžte tešiť koncom marca 2018. Okrem iných aktivít Parkovací dom pravidelne organizuje zbierku oblečenia a hračiek pre detské domovy, či nosí stravu do Charity sv. Alžbety.


 
Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky