Firemné akcie - By the way | www.parkovacidom.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Firemné akcie


FIREMNÉ AKCIE
- PONÚKAME ŠPIČKOVÝ CATERING A DOKÁŽEME ZVLÁDNUŤ KAPACITU AŽ 200 ĽUDÍ!
VIAC INFORMÁCIÍ VÁM VĎAČNE POSKYTNEME NA TEL. 0918 450 169.


Vážení zákazníci,

Stefano Copparoni je náš učiteľ v mnohých ohľadoch. V našej reštaurácii používame jeho receptúry a organizačné know-how, snažíme sa držať sa jeho rád a jeho nezabudnuteľného citátu: "Spokojnosť zákazníka je naším úspechom". My chcem byť úspešní, a preto sa snažíme ponúkať našim zákazníkom vždy ten najlepší servis, tie najlepšie špeciality talianskej aj slovenskej kuchyne pripravené z najkvalitnejších surovín, neustále sa inovujúce príjemné prostredie, tie najlepšie akcie a zľavy pre verných a stálych zákazníkov, ale predovšetkým sa snažíme vkladať do našich služieb to najviac z nás... Preto veríme, že sa budete u nás cítiť príjemne a náš podnik sa stane súčasťou Vášho života.

V priestoroch Pizzerie di Stefano Copparoni a By The Way Bowling Vám ponúkame široké možnosti pre Vaše súkromné či firemné oslavy.

Priestor By The Way BOWLINGU ponúka až 110 miest na sedenie, 4 bowlingové dráhy, stolný futbal, tanečný parket a všetky špeciality talianskej ale aj domácej kuchyne Pizzerie di Stefano Copparoni. By The Way je priam stvorený pre Vašu súkromnú či firemnú akciu. Fantázii sa medze nekladú a dokážeme pre Vás pripraviť a zabezpečiť naozaj takmer všetko, od bežného tanečného večera s tými najlepšími DJ, cez improvizačnú cabaretnú show až po ďalšie typy zábavy, na aké si len spomeniete.

Ponúkame Vám priestor Pizzerie di Stefano Copparoni s výnimočnou kuchyňou, ktorá dokážte pripraviť naozaj všetko, na čo si spomeniete a budete si priať. Príjemný personál sa postará o hladký priebeh Vašej oslavy a určite Vám spríjemnia chvíle strávené v našej reštaurácii. Detský kútik je samozrejmosťou a navyše každý náš malý zákazník dostane od nás vždy nejaký darček.

Ak ste zákazník, ktorý má záujem usporiadať u nás akúkoľvek súkromnú oslavu, bude nám potešením pripraviť pre Vás to najpríjemnejšie prostredie, aby ste sa so svojimi blízkymi u nás cítili dobre a mali tak pekné spomienky na Vašu oslavu. Môžete nás kedykoľvek kontaktovat na t.č.
0918 450 169, kde Vám radi poskytneme všetky ďalšie informácie.

V prípade, že máte pre Vašich zamestnancov vyčlenený rozpočet, ktorý môžu minúť nezávisle od večere a spoločného pohostenia, ponúkame Vám možnosť využiť revolučný a bezkonkurenčný KREDITNÝ ČIPOVÝ SYSTÉM, prostredníctvom ktorého nebudete mať problém, ako spravodlivo rozdeliť alikvótnu čiastku peňazí medzi Vašich zamestnancov. Každý zamestnanec dostane čipovú UFO kartu s nabitým kreditom, za ktorý si môže zakúpiť na bare čokoľvek, na čo má chuť a nebude tak vôbec nijako obmedzený vo svojom výbere.

Ak máte záujem o bližšie informácie ohľadom usporiadania Vašej firemnej akcie v našom podniku, môžete nás kedykoľvek kontaktovať na t.č.
0918 450 169 (Ing. Michaela Kubišová).

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky